• Pon - Pt 9:30 - 21:30

  • ul. Romana Dmowskiego 124 lok 6, Poznań

Umów sesję


Zapoznaj się z moją ofertą i cennikiem i wybierz dogodną dla Ciebie formę spotkania. Spotkanie można umówić korztystając z poniższych formularzy lub telefonicznie pod numerem: 501 739 168

Rozmowa otwierająca (20 minut) - bezpłatna

Zapraszam Cię na bezpłatną rozmowę wstępną za pośrednictwem platfromy Google Meet. Jest to doskonała okazja, abyśmy mogli się poznać i omówić Twoje potrzeby oraz oczekiwania wobec naszej współpracy. Podczas tej rozmowy wyjaśnię Ci moje metody pracy i odpowiem na wszelkie pytania, które mogą Cię nurtować. To także czas, abyś mógł ocenić, czy moja osoba i atmosfera, którą tworzę, odpowiadają Tobie na tyle, abyś mógł czuć się komfortowo w moim towarzystwie. Celem tego spotkania jest zapewnienie, że wybór współpracy ze mną będzie dla Ciebie jak najbardziej świadomy i przemyślany.


Skorzystaj z poniższego formularza, żeby umówić spotkanie online.


Sesja tematyczna online (45 minut) - 180 PLN płatność online

Zapraszam Cię do skorzystania z profesjonalnych sesji psychologicznych online, które prowadzę za pośrednictwem Google Meet. Ich tematyka obejmuje m. in. wsparcie w obszarach takich jak wypalenie zawodowe, budowanie poczucia własnej wartości czy poprawa motywacji. Sesje są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i mają na celu nie tylko przeciwdziałanie problemom, ale przede wszystkim rozwijanie Twoich umiejętności radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. Spotkanie online dają Ci możliwość pracy nad sobą w komfortowym i bezpiecznym miejscu.


Skorzystaj z poniższego formularza, żeby umówić sesję online lub skontaktuj się ze mną.


Zmiana terminu i anulacja

Dokonanie zmiany terminu sesji lub anulacji możliwe jest najpóźniej na 24 godziny przed datą sesji. W przypadku anulacji zwrot opłaty za usługę wykonuję w pzeciągu 48 godzin.


Sesja tematyczna w gabinecie (50 minut) - 200 PLN płatność po sesji

Stacjonarne (Poznań) sesje psychologiczne, które mają na celu wsparcie Ciebie w procesie szeroko rozumianych zmian. Zajmujemy się takimi obszarami jak wypalenie zawodowe, poczucie własnej wartości, motywacja, a także dobrostan i szczęście. Podczas indywidualnie dostosowanych konsultacji skupiamy się na wzmacnianiu Twoich mocnych stron co pozwoli zaadresować Tobie wyzwania przed, którymi stoisz.

Skorzystaj z poniższego formularza, żeby umówić spotkanie w gabinecie lub skontaktuj się ze mną.


Płatność

Opłata za sesję pobierana jest po jej zakończeniu. Dostępne metody płatności: gotówka, karta, BLIK.