• Pon - Pt 9:30 - 21:30

  • ul. Romana Dmowskiego 124 lok 6, Poznań

Dobrostan / well-being - znajdźmy je!


Dobrostan, znany również jako well-being, jest wszechstronnym poczuciem zadowolenia i równowagi, które obejmuje zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Stan ten towarzyszy nam gdy czujemy się dobrze zarówno z własnym życiem, jak i środowiskiem, w którym funkcjonujemy. Moja oferta koncentruje się na pomocy w osiąganiu i podtrzymywaniu dobrostanu w toku całego życia.

spotkanie z psychologiem w sprawie well-being i dobrostanu

W trakcie spotkań skupiamy się na identyfikacji i rozwijaniu osobistych zasobów, które mogą wzmacniać dobre samopoczucie oraz pomóc radzić sobie z wyzwaniami życiowymi w zdrowy i efektywny sposób. Wspólna praca oparta jest o struktury psychologii pozytywnej, które zyskały liczne potwierdzenia naukowe co do swojej skuteczności i spójności.


Co może się wydarzyć podczas sesji?

Jeśli to Twoje pierwsze spotkaniez psychologiem możesz czuć niepokój przed tym, co się stanie. To uczucie jest bardzo powszechne. Z drugiej strony może też pojawić się ciekawość lub niecierpliwość co może świadczyć o silnej motywacji do podjęcia pracy w kierunku zmiany.

Co warto zrobić przed spotkaniem

Przed pierwszym spotkaniem warto zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami i celami, jakie chcesz osiągnąć dzięki poradzie psychologicznej. Przygotować listę tematów lub pytań, którym są dla Ciebie ważne. Nie są to działania wymagane jednak mogą dać więcej niże na pierwszy rzut oka się wydaje. Poza tym proponuję:

  • Pomyśl o swoich aktualnych metodach radzenia sobie ze stresem i relaksacji.

  • Zastanów się nad życiowymi celami oraz obszarami, których jakość warto dodatkowo wesprzeć.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz upewnić się czy wybór moich usług jest właściwym rozwiązanie proponuję bezpłatną konsultację online, która daje możliwość weryfikacji dopasowania mojej oferty do Twoich potrzeb.


Sytuacje wskazujące na to, że warto zadbać o dobrostan:

Doświadczasz chronicznego stresu lub zmęczenia

Jeśli odczuwasz stałe wyczerpanie, które wpływa na Twoją zdolność do pracy lub cieszenia się życiem.

Chcesz poprawić swoje ogólne samopoczucie

Gdy poszukujesz sposobów na zwiększenie swojej życiowej satysfakcji i dobrostanu, spotkania ze mną mogą zaoferować potrzebne narzędzia i wskazówki.

Potrzebujesz wsparcia w radzeniu sobie z życiowymi wyzwaniami

Jeśli przechodzisz przez trudny okres i szukasz efektywnych strategii radzenia sobie z problemami.