• Pon - Pt 9:30 - 21:30

  • ul. Romana Dmowskiego 124 lok 6, Poznań

Counselling - generyczna porada psychologiczna


W życiu każdego z nas zdarzają się momenty, gdy czujemy się przytłoczeni, pojawiają się pytania na, które ciężko znaleźć odpowiedź lub po prostu potrzebujemy wsparcia. Czasem trudno jest nam dostrzec drogę wyjścia z sytuacji, które nas spotykają. Generyczna porada psychologiczna jest odpowiedzią na te potrzeby, oferując przestrzeń do rozmowy, refleksji i poszukiwania rozwiązań lub zdefiniowania problemu samego w sobie.

osoba prowadząca sesję porady psychologicznej

Dzięki wsparciu doświadczonego psychologa, możesz lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i myśli, a także odkryć skuteczne sposoby radzenia sobie z wyzwaniami codzienności.


Co może się wydarzyć podczas sesji?

Jeśli to Twoje pierwsze spotkaniez psychologiem możesz czuć niepokój przed tym, co się stanie. To uczucie jest bardzo powszechne. Z drugiej strony może też pojawić się ciekawość lub niecierpliwość co może świadczyć o silnej motywacji.

Co warto zrobić przed spotkaniem

Przed pierwszym spotkaniem warto zastanowić się nad swoimi oczekiwaniami i celami, jakie chcesz osiągnąć dzięki poradzie psychologicznej. Przygotować listę tematów lub pytań, którym są dla Ciebie ważne. Nie są to działania wymagane jednak mogą dać więcej niże na pierwszy rzut oka się wydaje. Poza tym proponuję:

  • Przygotwać krótki opis sytuacji, która skłoniła Cię do szukania wsparcia

  • Zastanowić się nad Twoim dotychczasowym podejściem do sytuacji, stanu czy problemu jaki chcesz byśmy wspólnie zaadresowali.

  • Pomyśleć jakich zmian oczekujesz lub co ma być rezultatem naszych wspólnych aktywności.

  • Przypomnieć sobie Twoje doświadczenia z wcześniejszymi formami wsparcia (jeśli takie były) i co z nich wyniknęło.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz upewnić się czy wybór moich usług jest właściwym rozwiązanie proponuję bezpłatną konsultację online, która daje możliwość weryfikacji dopasowania mojej oferty do Twoich potrzeb.


Kiedy warto umówić sesję?

Różnorodne potrzeby, których nie możesz nazwać konkretnie

Moi klienci przychodzą do nas z szerokim spektrum doświadczeń. Niektórzy mogą czuć się przytłoczeni codziennym stresem i trudnościami w znalezieniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym inni potrzebują skonsultować wyzwania na przeciw którym stają. Każda historia jest unikalna, a ja jestem tutaj, by wsłuchać się w Twoje potrzeby i wspólnie je dookreślić oraz pracować nad znalezieniem najlepszych rozwiązań.

Zmiana

Życie jest pełne zmian i wyzwań, które często popychają nas do poszukiwania nowych dróg i rozwiązań. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z życiowymi przeszkodami, szukasz nowych sposobów na poprawę dobrostanu, czy po prostu pragniesz osobistego rozwoju, counselling tworzy przestrzeń, gdzie można bezpiecznie odkrywać i eksplorować te potrzeby. Zajmuję się wsparciem na każdym etapie tej podróży, oferując narzędzia i perspektywy, które mogą przyczynić się do realizacji pożądanej zmiany.

Potrzeba rozwoju

Rozwój osobisty jest nieustającym procesem, który obejmuje samoświadomość, samoakceptację i ciągłe dążenie do samodoskonalenia. Moja propozycja porad psychologicznych skierowana jest do tych, którzy pragną głębiej zrozumieć siebie i swoje miejsce w świecie w oparciu o kanon psychologii pozytywnej. Poprzez wspieranie samorozwoju, daję narzędzia i wsparcie w dążeniu do osiągnięcia pełni potencjału, pomagając Tobie w budowaniu silniejszego "Ja", lepszych relacji z innymi i bardziej satysfakcjonującego życia.